the sims 3 info...

23. února 2009 v 8:16 | jááá |  the sims 3
Počítačová hra The Sims 3 je pokračování slavné herní série The Sims. Hlavním rysem celé série je to, že hra nekončí dosažením nějakého specifického cíle. Prostě hrajete za své postavy (Simy) tak dlouho, dokud vás to neomrzí. A až k tomu dojde, jednoduše vytvoříte novou rodinku a začínáte odznova!
Právě vytváření postaviček je první hodně zábavnou věcí. Je možné si vytvořit svou přesnou kopii jak po vzhledové, tak po psychické stránce, můžete vytvořit postavu, která jako by z oka vypadla vašemu kamarádovi (a hezky se o Simíka starat) nebo postavu vašeho nepřítele (a pak jí ubližovat). Nebo necháte zapracovat svou fantazii a vzniklá postavička bude naprostý originál!

Ve chvíli, kdy jsou Simík nebo celá rodina hotovi, už jen zbývá vybrat si místo v rozsáhlém malebném městečku a přistěhovat se. Chcete rovnou začít bydlet? Nastěhujte se do již hotového domu. Chcete mít vše úplně podle sebe? Postavíte si dům na centimetr přesně tak, jak si jej představujete, a vybavíte přesně takovým nábytkem, který se vám líbí.
To vše ale něco stojí. Proto i v The Sims 3 musí Simík chodit do práce nebo do školy, pokud je teprve ve studentském věku. Za získané peníze si pak může něco koupit, takže vyrazí s vaší laskavou asistencí do města na nákupy. Potřebujete nové oblečení? Určitě! Takže si jej koupíte! Štve vás, když ve skutečnosti v obchodě najdete krásné tričko, ale zrovna ve velikosti, která vám padne, ji nemají? V The Sims 3 se nic takového nemůže stát, všechny předměty (tedy nejen oblečení, ale i nábytek a jiné vybavení domácnost) si můžete do nejmenších detailů přizpůsobit, barva a potisk je to nejmenší!

Každá akce má v The Sims 3 nějakou příčinu a následky. Pokud uspořádáte mejdan pro své přátele, budou vás mít raději a třeba vás taky někam pozvou. Pokud se pohádáte se ženou svého šéfa, určitě vám to v kariéře nepomůže. Potká vašeho Simíka jeho přítelkyně zrovna ve chvíli, kdy se až moc sbližuje s její kamarádkou? Utrpí nejen vztah vašeho Simíka s přítelkyní, ale taky kamarádka a přítelkyně se navzájem budou mít o něco méně rády. Usilovně pracujete na tom, aby se váš Sim naučil lépe vařit? Zajistě budete brzy sklízet plody své práce, když připravené jídlo zachutná sousedům, kteří vás proto na oplátku pozvou na jídlo k nim.

Další informace v několika bodech

 • prostředí už není omezené na vlastní parcelu a pak jednotlivé části města, vše je na jedné obrazovce
 • vytváření nových Simíků je intuitivní a přesto skýtá nekonečné možnosti úprav
 • Simíci už nejsou jen tak ledajaké postavičky, ale mají vlastní charakter, který silně ovlivňuje jejich chování a projevy
 • každý objekt je možné upravovat, například u nábytku si vyberete tvar, barvu i vzor
 • obrovské množství oblečení a stylových doplňků
 • celé město si žije svým vlastním životem, můžete se bavit už jen tím, že budete pozorovat své sousedy a okolí
 • systém promyšlených úkolů, za jejichž splnění budete oceněni speciálníma odměnama
 • ve svém povolání Simík nejen postupuje na vyšší posty, ale může si dokonce vybrat, jakým směrem se bude ubírat, protože povolání se různě větví - jste-li kriminálník, můžete se vydat cestou vedoucí k Mistrovi zlodějů, nebo cestou vedoucí k pozici Vládce světa
 • The Sims 3 obsahuje speciální nástroj pro vytváření vlastních filmečků!

Systémové požadavky (hardwarové nároky)

 • zatím oficiálně neoznámeny
 • určitě o něco vyšší než u The Sims 2

Demo The Sims 3?

Podle dostupných informací demo hry vůbec nebude vydáno, tudíž je zbytečné The Sims 3 demo ke stáhnutí hledat.

The Sims 3 komixy

Samozřejmě i u třetího dílu bude možné si uložit obrázky a vytvořit komix. Komixy jsou mezi hráči The Sims velmi populární, přesto není pravděpodobné, že by už samotná hra obsahovala nástroje pro jejich snadnější vytváření.

The Sims 3 torrent download?

Nedoporučujeme stahování The Sims 3 přes Torrenty. Nejenom, že je to nelegální (říkejte tomu jak chcete, ale je to prostě krádež), ale také můžete mít problémy se spuštěním a hra může při hraní padat.

Datadisky

I pro The Sims 3 budou vydány další datadisky. Proč nedají autoři vše do jedné hry? Je The Sims 3 nekompletní, když jsou vydávány datadisky?
Důvod, proč jsou datadisky vydávány a proč hned hra neobsahuje všechny možnosti, je ten, že by nevyšla po několika letech vývoje, ale trvalo by to mnohem déle. Autoři z Maxisu (resp. Electronic Arts) mají spoustu nápadů, ale nějakou chvíli trvá, než se jim je všechny podaří do hry zapracovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama